SUPER RAIL Pro

| Safety beam type | Safety Beam A Safety Beam B |
| Containment level | N2 |
| ASI | B |
| Working Width | W1 |
| Dynamic Deflection | 0,20 m |
| Vehicle Intrusion (VI) | / |
| Minimum length | 60m |
| Width of the system | 0,32m |
| Distance between posts | 1,33m |

| Safety beam type | Safety Beam A Safety Beam B |
| Containment level | N2 |
| ASI | B |
| Working Width | W1 |
| Dynamic Deflection | 0,20 m |
| Vehicle Intrusion (VI) | / |
| Minimum length | 60m |
| Width of the system | 0,32m |
| Distance between posts | 1,33m |