SUPER RAIL Pro Bw

| Safety beam type | Safety Beam A Safety Beam B |
| Containment level | N2 |
| ASI | B |
| Working Width | W1 |
| Dynamic Deflection | 0,10m |
| Vehicle Intrusion (VI) | 1,30m |
| Minimum length | 72m |
| Width of the system | 0,30m |
| Distance between posts | 1,33m |

| Safety beam type | Safety Beam A Safety Beam B |
| Containment level | N2 |
| ASI | B |
| Working Width | W1 |
| Dynamic Deflection | 0,10m |
| Vehicle Intrusion (VI) | 1,30m |
| Minimum length | 72m |
| Width of the system | 0,30m |
| Distance between posts | 1,33m |