SUPER RAIL Pro

| Tip štitnika | Štitnik A Štitnik B |
| Nivo zadržavanja | N2 |
| ASI | B |
| Područje delovanja | W1 |
| Dinamički ugib | 0,20 m |
| Prodiranje vozila (VI) | / |
| Ispitana dužina | 60m |
| Širina sistema | 0,32m |
| Rastojanje između stubova | 1,33m |

| Tip štitnika | Štitnik A Štitnik B |
| Nivo zadržavanja | N2 |
| ASI | B |
| Područje delovanja | W1 |
| Dinamički ugib | 0,20 m |
| Prodiranje vozila (VI) | / |
| Ispitana dužina | 60m |
| Širina sistema | 0,32m |
| Rastojanje između stubova | 1,33m |